Inos Apartment

Βασικές ανέσεις

  • 42 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθεσία

    Το Inos Apartment Πρίνος 42 τ.μ. Βρίσκεται 2 χλμ. από τη Σκάλα Πρίνου.

    Μουσείο Ελιάς και Ελαιόλαδου, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.

    Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Απολαύστε άνετο μπάνιο του καταλύματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών. Θα βρείτε επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Το Inos Apartment διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, και είναι ιδανική επιλογή για τους επισκέπτες που επιθυμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00003282814

    Δωμάτια στο Inos Apartment Πρίνος

    Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Απολαύστε άνετο μπάνιο του καταλύματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών. Θα βρείτε επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Inos Apartment Πρίνος Λογότυπο φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Ανέσεις φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Δωμάτιο φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Κουζίνα φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Ανέσεις φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Κρεβάτια φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Δωμάτιο φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Δωμάτιο φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Τουαλέτες φωτογραφία Inos Apartment Πρίνος Νιπτήρες φωτογραφία
    Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο

    Μέγεθος: 42 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Μεγάλο υπέρδιπλο κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Inos Apartment Πρίνος

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Inos Apartment Πρίνος

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Inos Apartment Πρίνος